Gemachtigde opzichters aan de schoolpoort


vrijdag, 23 april, 2010
Gemachtigde opzichters aan de schoolpoort


Gemachtigde opzichters aan de schoolpoort

Verkeersveiligheid voor onze schoolgaande jeugd!

Deze maand kon het Rotselaarse gemeentebestuur weer een officieel brevet uitreiken aan maar liefst 17 nieuwe gemachtigde opzichters. Deze mensen begeleiden onze schoolgaande jeugd op weg naar en bij aankomst aan de schoolpoort. Ze zijn natuurlijk van groot belang voor de verkeersveiligheid aan onze scholen.  Elke kandidaat moet daarvoor eerst de speciale opleiding tot gemachtigd opzichter volgen.

Ze hebben zowel het theoretisch gedeelte, van de provincie, als het praktisch gedeelte, van de politiezone BRT, doorlopen. De nieuwe gemachtigde opzichters ontvangen bovendien een herkenbare uitrusting van de provincie.  Het gemeentebestuur van Rotselaar is terecht fier op deze vrijwilligers.

Zij ontvingen hun diploma uit de handen van burgemeester Dirk Claes.