Sven Nys Cycling Route trekt door onze gemeente


vrijdag, 10 maart, 2017
Sven Nys Cycling Route trekt door onze gemeente

De nieuwe Sven Nys Cycling Route is een toeristische troef voor onze gemeente, het parcours werd deze week geopend door burgemeester Dirk Claes.

Zopas opende burgemeester Dirk Claes mee de Sven Nys Cycling route. Een nieuwe sportieve route van 93 kilometer die passeert in Rotselaar, Werchter en Wezemaal.

De fietsroute komt ook voorbij onze bezienswaardigheden zoals het Bezoekerscentrum van de Hagelandse Wijn in Wezemaal en de vele fruit- en wijngaarden van de streek. Dit nieuwe project betekent dus alweer een toeristische troef bij voor onze mooie gemeente!

Het traject is pittig en bevat enkele kuitenbijters. De route werd door Sven Nys uitgetekend en volgt zijn favoriete trainingsparcours. “Volg de zeshoekige wit-rode bordjes en beleef een prachtige tijd in het unieke Hageland”, aldus nog provinciaal gedeputeerde voor Toerisme Monique Swinnen (CD&V).

Lees meer